office

ALCUR FONDER AB   –   Välkommen till ett fondbolag med Sunt Risktagande!

Riddargatan 18
SE- 114 51 Stockholm

Tel: +46 8 586 114 00
Fax: +46 8 661 3080

Niclas Röken, VD +46 8 586 114 01
niclas@alcur.se

Kerstin Unger +46 73 383 81 90
kerstin.unger@alcur.se

IR – ansvarig för kundrelationer

Gustav Wallin +46 70 8 87 75 12
gustav.wallin@alcur.se

 

Ansvarig förvaltare ALCUR

Johan Klevby +46 8 586 114 03
johan@alcur.se

Ansvarig förvaltare ALCUR Select

Wilhelm Gruvberg +46 73 866 13 24
wilhelm@alcur.se

Mikael Holm Lorsell, PM +46 70 799 95 94
mikael.holm@alcur.se

FONDADMINISTRATION

Johan Gråsjö Novak +46 76 047 57 55
johan.novak@ws.se

 

Prenumerera på våra utskick

* indicates required